‘Speeddateproef Amterdam succesvol’

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
24-feb 2011
Op 26 november was, bij wijze van pilot, een sessie, waarbij werkloze jongeren uit Amsterdam konden speeddaten met uitzendbureaus.

Het speeddaten was onderdeel van het Convenant Jeugdwerkloosheid. In de gemeente Amsterdam zijn 8.000 werkloze jongeren. De gemeente is vastbesloten dit aantal terug te dringen. Een intensieve samenwerking met de uitzendbranche is volgens wethouder Andrée van Es daarbij ‘uitermate belangrijk’.

Aan de eerste speeddatesessie deden zestig jongeren mee. Voor 25 van hen resulteerde de sessie in een inschrijving bij een uitzenbureau. ‘Iedereen die erbij betrokken was, is zeer te spreken over dat resultaat,’zegt wethouder Van Es. De pilot zal dan ook een vervolg krijgen. ‘Het is de bedoeling dat om de acht weken een speeddate plaats zal vinden in de regio Amsterdam.’

Bron: ABU Uitzendwerk

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.