A1 personeelsdiensten 100% franchisegever

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
02-nov 2009
Vanaf 1 oktober is de uitzendorganisatie A1 personeelsdiensten een volledige franchiseorganisatie.
A1 personeelsdiensten 100% franchisegever

Met deze transitie wil de uitzendorganisatie – die voorheen eigen filialen had – tegemoetkomen aan de behoefte van de markt aan flexibeler uitzendorganisaties met een sterke lokale marketing.

A1 personeelsdiensten, dat in 2001 van start ging, was een van de eerste uitzendorganisaties in Nederland die experimenteerden met de franchiseformule. Tot nu toe had de organisatie ook eigen filialen. Vanaf 1 oktober is dat dus verleden tijd en hanteert de uitzender een regulier franchiseconcept: een centraal aangestuurde formule met gedetailleerd omschreven richtlijnen waar alle vestigingen zich aan conformeren. In totaal heeft de organisatie nu vijftien vestigingen.

1 Reacties

Ik meen dat A1 inmiddels failliet is.
Ruud @ 16-11-2009 15:48 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 

Volg ons

       

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele jurisprudentie en de laatste vacatures in uw mailbox. 
Meld u nu aan » 

- Het schizofrene dealjaar 2011
- Olympia's nieuwe recordjaar

Nog geen abonnee?
Bestel een gratis proefnummer of neem een introductieabonnement.

Poll

Betere voorlichting over het voorkomen van discriminatie zal niet echt helpen, de klant krijgt toch wel wat hij wilt.
Eens
Oneens

Blader door Flexmarkt Magazine

Bekijk hieronder een virtueel exemplaar van Flexmarkt. Maak voordelig kennis met het blad. 3 nummers voor slechts €10. Introductieabonnement »