ABU: Uitzendbranche groeit 10 procent

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
19-apr 2011
In periode 3 van 2011 (week 9-12) is de uitzendomzet met 10 procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode in 2010. Ook het aantal uitzenduren nam met 10 procent toe.

Dit blijkt uit de nieuwste cijfers die de ABU dinsdag bekend heeft gemaakt.

Net als in periode 2 was in periode 3 de medische sector de enige sector waar de uitzendactiviteit nog niet groeide. Het aantal uitzenduren in de medische sector daalde in periode 3 met 8 procent. De uitzendomzet nam met 12 procent af.

De grootste groei was in de technische sector waar te nemen. Het aantal uitzenduren in deze sector steeg met 26 procent. De omzet groeide met 23 procent. In de industriële sector groeide het aantal uren met 14 procent en de omzet met 16 procent. Ook in de administratieve sector was een groei waar te nemen, al was deze kleiner van aard. Het aantal uitzenduren in de administratieve sector groeide met 1 procent, de omzet met 2 procent.

Bron: ABU

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.