Afspraken over uitzendkrachten in nieuwe cao tentoonstellingsbedrijven

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
15-feb 2011
Vorige week zijn werkgevers en vakbonden het eens geworden over een nieuwe cao voor tentoonstellingsbedrijven.

Deze cao heeft een looptijd van 1 januari 2011 tot en met 31 december 2011. In deze periode kunnen de werknemers tweemaal rekenen op een loonsverhoging. Per 1 februari 2011 worden de lonen met 1,2 procent verhoogd. Per 1 augustus 2011 is er een loonsverhoging van 0,25 procent.

Daarnaast zijn er een aantal afspraken gemaakt omtrent het gebruik van uitzendkrachten. Zo mogen bedrijven die onder de cao tentoonstellingsbedrijven vallen in het vervolg alleen nog maar gebruik maken van uitzendbureaus die NEN 4400 gecertificeerd zijn. Ook worden een vakkrachtbepaling en een uitzendkrachtbepaling opgenomen in de cao. Uitzendkrachten zullen op dezelfde wijze worden ingeschaald als vaste krachten. Daarnaast zullen zij hetzelfde behandeld worden op het gebied van werktijden, toeslagen en vergoedingen.

Bron: CAOresearch

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.