Beachvolleyballer wordt programmamanager Randstad

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
12-aug 2009
Beachvolleyballer Bram Ronnes begint per 1 september bij Randstad als programmamanager ‘Goud op de Werkvloer’.
Beachvolleyballer wordt programmamanager Randstad

In zijn eerste functie na de topsport wordt Ronnes de spil tussen NOC*NSF, Sport & Zaken en Randstad. Ronnes adviseert onder de noemer ‘Goud op de Werkvloer’ onder meer over de toegevoegde waarde van topsporters voor organisaties. Vervolgens bemiddelt hij bij het creëren van werkplekken voor (oud)topsporters bij organisaties en plaatst daarna die (oud)topsporters daar.

Relevante werkervaring

Speerpunt van het project ’Goud op de Werkvloer’ is dat topsporters de mogelijkheid krijgen al tijdens hun actieve sportcarrière relevante werkervaring op te doen bij ‘topsportvriendelijke’ werkgevers.

Topsporters en bedrijfsleven ontmoeten elkaar door persoonlijke bemiddeling en door het organiseren van bijeenkomsten zoals een speeddate. In november dit jaar volgt een nieuwe bijeenkomst waar sporters een praktische voorbereiding krijgen op een carrière na de sport.

Na een sportieve carrière met als hoogtepunten deelname aan de Olympische Spelen in Beijing en goud op de European Tour met Emiel Boersma (2007) stopt Bram Ronnes met beachvolleybal.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 

Volg ons

       

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele jurisprudentie en de laatste vacatures in uw mailbox. 
Meld u nu aan » 

- Het schizofrene dealjaar 2011
- Olympia's nieuwe recordjaar

Nog geen abonnee?
Bestel een gratis proefnummer of neem een introductieabonnement.

Poll

Betere voorlichting over het voorkomen van discriminatie zal niet echt helpen, de klant krijgt toch wel wat hij wilt.
Eens
Oneens

Blader door Flexmarkt Magazine

Bekijk hieronder een virtueel exemplaar van Flexmarkt. Maak voordelig kennis met het blad. 3 nummers voor slechts €10. Introductieabonnement »