Bijna driekwart van uitzendkrachten tevreden over werk

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
10-maa 2010
Bijna drie op de vier uitzendkrachten is tevreden over zijn werk. Het percentage vaste medewerkers dat tevreden is met zijn baan ligt op 87 procent.

Dit blijkt uit barometer van uitzender Tempo-Team over de arbeidsmarkttevredenheid.

Vooral op de punten werkzekerheid, persoonlijke ontwikkeling en opleidingsmogelijkheden scoort de uitzendkracht lager qua werkbeleving dan de vaste medewerker. Daarnaast zijn uitzendkrachten minder tevreden over de kennis van het bedrijf, het trots zijn op het bedrijf, de afwisseling van het werk en de beloning.

Het tevredenheidsonderzoek is ook uitgevoerd in België. Volgens de Belgische krant De Standaard ziet 67 procent van de Belgische uitzendkrachten zijn werk als volwaardig. Een woordvoerder van Tempo-Team laat weten dat er op dit punt geen echte verschillen zijn tussen Nederland en België.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 

Volg ons

       

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele jurisprudentie en de laatste vacatures in uw mailbox. 
Meld u nu aan » 

- Het schizofrene dealjaar 2011
- Olympia's nieuwe recordjaar

Nog geen abonnee?
Bestel een gratis proefnummer of neem een introductieabonnement.

Poll

Betere voorlichting over het voorkomen van discriminatie zal niet echt helpen, de klant krijgt toch wel wat hij wilt.
Eens
Oneens

Blader door Flexmarkt Magazine

Bekijk hieronder een virtueel exemplaar van Flexmarkt. Maak voordelig kennis met het blad. 3 nummers voor slechts €10. Introductieabonnement »