Cao-overeenkomst bereikt bij Tata Steel

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
08-apr 2011
Na stevige onderhandelingen hebben de vakbonden FNV Bondgenoten, CNV Vakmensen en De Unie een akkoord bereikt met Tata Steel over een nieuwe cao.

Dat maakten de bonden vrijdag omstreeks vijf uur in de ochtend bekend.

De lonen zullen in twee jaar gefaseerd stijgen: met 1,25 procent in juli 2011, met 0,5 procent in oktober 2011, met 1,25 procent in april 2012 en nog eens met 0,75 procent in oktober 2012. Daarnaast ontvangt elke werknemer eind december 2012 eenmalig een bedrag van driehonderd euro.

De vakbonden waren verder vooral tevreden over de nieuwe leeftijdsdagenregeling, die voorheen oude werknemers van extra vrije dagen voorzag. Door een wetswijziging geldt dat nu als leeftijdsdiscriminatie. In het nieuwe model krijgen alle werknemers onder de dertig jaar elk dienstjaar drie verlofdagen toegekend; voor oudere werknemers blijft de huidige regeling van kracht.

 

Bron: ANP

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.