CBS: aantal vacatures stabiliseert

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
15-aug 2010
Het aantal vacatures is in het tweede kwartaal gestabiliseerd volgens de cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek.

Eind juni 2010 stonden er volgens het CBS 115 duizend vacatures open, duizend meer dan een kwartaal eerder. Sinds 2008 is het aantal vacatures gestaag gedaald, met een kleine uitzondering in het derde kwartaal van 2009. De cijfers laten een voorlopige stabilisatie zien van het aantal vacatures, maar ten opzichte van een jaar eerder is er een afname van 13 duizend vacatures.

De commerciële dienstverlening liet een groei zien, terwijl de niet-commerciële dienstverlening juist kromp.

Bron: Redactie Flexmarkt

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 

Volg ons

       

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele jurisprudentie en de laatste vacatures in uw mailbox. 
Meld u nu aan » 

- Het schizofrene dealjaar 2011
- Olympia's nieuwe recordjaar

Nog geen abonnee?
Bestel een gratis proefnummer of neem een introductieabonnement.

Poll

Betere voorlichting over het voorkomen van discriminatie zal niet echt helpen, de klant krijgt toch wel wat hij wilt.
Eens
Oneens

Blader door Flexmarkt Magazine

Bekijk hieronder een virtueel exemplaar van Flexmarkt. Maak voordelig kennis met het blad. 3 nummers voor slechts €10. Introductieabonnement »