Leerpad voor intercedenten

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
16-jan 2009
ARTRA Arbeidsmarkttrainingen biedt vanaf mei 2009 intercedenten een 'leerpad' aan dat moet resulteren in een volledig opgeleide intercedent.
In het leerpad wordt een duidelijke volgorde aangegeven van trainingen die intercedenten in een periode van negen maanden moeten opleiden tot een volwaardige intercedent. Het leerpad past volgens ARTRA bij de ontwikkeling die een intercedent doormaakt gedurende het eerste jaar van zijn of haar functie. Het leerpad wordt afgesloten met een proeve van bekwaamheid.
 
In het leerpad komen de volgende onderwerpen aan bod: het uitzendproces, commerciële attitude, interviewtechnieken, telefonische acquisitie, resultaatgericht werven, timemanagement en de basisopleiding intercedent inclusief het SEU-examen (per 1 januari 2010 verplicht).
Intercedenten worden tijdens het hele leerpad begeleid door een persoonlijke coach.
 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.