Manpower werkt samen met modeontwerpster

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
30-jan 2009
De uitzendorganisatie Manpower is een samenwerking aangegaan met de modeontwerpster Emily Hermans. Deze samenwerking houdt in dat Manpower de collectie van Hermans My Shadow’s Shadow sponsort. Daarnaast zal Hermans het pak voor de Secretaresse van het jaar ontwerpen.
Dit jaar zal de verkiezing van Secretaresse van het jaar voor het eerst geheel online plaatsvinden. Het is de vierentwintigste keer dat de verkiezing wordt gehouden. De winnaar van de verkiezing zal een jaar lang de rol van ambassadeur van het vak vervullen.
 
Haiko van der Pol, directeur Marketing en Communicatie Manpower over de samenwerking met Hermans: “Wij steunen Kunst en Cultuur in de breedste zin van het woord. Als organisatie gespecialiseerd in werk willen wij namelijk het belang van een goede work/life balance onderstrepen.”
 
 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.