Nieuw Tempo-Team van start

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
01-jul 2008
Dinsdag trapt het nieuwe Tempo-Team af. Na de overname van Vedior door Randstad zijn in Nederland Vedior en Tempo-Team samengevoegd.

'In de eerste gesprekken tussen Vedior en Tempo-Team na het nieuws van de - toen nog voorgenomen - overname van de holdings, was er direct een klik. We bleken zeer aanvullend in sterktes en expertise te zijn. Ook qua cultuur was er veel overeenkomst. Nu hebben we een nieuw gezamenlijk Tempo-Team, dat een nog sterkere tweede positie inneemt in de markt. Samen gaan we het verschil maken voor onze klanten en flexwerkers,' aldus Peter Hulsbos, algemeen directeur. 'Juist in deze tijd en marktomstandigheden is het cruciaal het personeel goed op orde te hebben. Wij hebben de expertise, adviezen én mensen om ieder type organisatie daarbij van dienst te zijn.'

Tempo-Team nu actief in gehele Benelux
Met zo'n 2200 medewerkers, verspreid over meer dan 300 locaties, is Tempo-Team de tweede uitzendonderneming in Nederland. Dagelijks werken bijna 40.000 mensen via Tempo-Team. Met de bundeling van de krachten heeft het nieuwe Tempo-Team uitgebreide expertise in de branches Logistiek, Food, Industrie, Horeca & Catering, Overheid, Gezondheidszorg, Financiële Dienstverlening en Teleservice. Tempo-Team is door de samenvoeging ook actief in België en Luxemburg.
Het complete aanbod van diensten - uitzenden, detacheren, werving & selectie, opleiden, reïntegratie, outplacement en aanneming van werk - maakt Tempo-Team een waardevolle partner voor bedrijven en flexwerkers.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.