Nieuw uitzendbureau voor multicultureel talent

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
18-sep 2009
Vitamin P, een nieuw uitzendbureau in Amsterdam, richt zich op multicultureel talent.
Nieuw uitzendbureau voor multicultureel talent

Vitamine P maakt geen onderscheid in huidskleur, maar wel in ambitie en bekwaamheid. Hun motto: “Met meer kleur kun je beter mengen”.

Het nieuwe uitzendbureau onderscheidt zich naar eigen zeggen van andere bedrijven in de uitzendbranche, door van te voren al een strenge selectie op ambitie, persoonlijkheid, opleiding en sociale vaardigheden uit te voeren. Wanneer er nog niet aan de specifieke wensen van een klant voldaan kan worden, ontvangen de kandidaten workshops of kunnen zij een trainingstraject volgen.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 

Volg ons

       

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele jurisprudentie en de laatste vacatures in uw mailbox. 
Meld u nu aan » 

- Het schizofrene dealjaar 2011
- Olympia's nieuwe recordjaar

Nog geen abonnee?
Bestel een gratis proefnummer of neem een introductieabonnement.

Poll

Betere voorlichting over het voorkomen van discriminatie zal niet echt helpen, de klant krijgt toch wel wat hij wilt.
Eens
Oneens

Blader door Flexmarkt Magazine

Bekijk hieronder een virtueel exemplaar van Flexmarkt. Maak voordelig kennis met het blad. 3 nummers voor slechts €10. Introductieabonnement »