Nieuwe cao voor RTL Nederland

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
12-jan 2011
Er is een principe-akkoord bereikt over een nieuwe cao voor RTL Nederland.

De cao heeft een looptijd van twee jaar, te weten van 1 januari 2011 tot en met 31 december 2012.

Vanaf 2011 kunnen nieuwe fulltime medewerkers kiezen of zij een arbeidsovereenkomst op basis van een 38-urige of een 40-urige werkweek. Ook zal er een jaarlijks budget worden gereserveerd voor opleidingen. Daarnaast zal met ingang van 1 januari 2011 telewerken mogelijk worden gemaakt.

Loonsverhogingen

Zowel in 2011 als in 2012 kunnen de werknemers rekenen op structurele loonsverhogingen. Per 1 maart 2011 zullen de salarissen en salaristabellen met 2,25 procent verhoogd worden. Per 1 januari 2012 zullen de salarissen structureel verhoogd worden met 1,5 procent. Daarnaast zullen de salarissen en salaristabellen met 0,5 procent verhoogd worden als de gebudgetteerde en genormaliseerde EBITA over 2012 gelijk is of meer dan de gebudgetteerde en genormaliseerde EBITA over het jaar 2011. Dit zal in december 2012 worden vastgesteld en dan met terugwerkende kracht tot 1 januari 2012 worden uitbetaald. Ook de eenmalige uitkering, waar werknemers per 1 december 2012 op kunnen rekenen, is afhankelijk van de EBITA.

Bron: FNV Kiem

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.