Nieuwe opleiding voor intercedenten

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
3 reacties
15-feb 2011
STOOF heeft in samenwerking de uitzenders Manpower en USG People en opleider Schoevers een nieuwe duale hbo-opleiding ontwikkeld.

De opleiding Associate degree Commerciële arbeidsbemiddeling start in maart van dit jaar. Aan de al bestaande Bachelor Commercieel Communicatiemanagement van Schoevers zijn een aantal branchespecifieke vakken en het SEU-examen toegevoegd.

Met de nieuwe opleiding halen (aankomend) intercedenten in twee jaar een branchespecifiek en overheidserkend hbo-getuigschrift. Zij maken hiermee bewust een keuze voor een carièrepad van intercedent tot managementfunctie.
 

3 Reacties

Goed initiatief echter hoe is het gesteld met de handhaving van de SEU verplichting voor dezelfde uitzendmedewerkers? First things first. Immers de CAO vaste medewerkers uitzendbureau (art13) heeft per 1 januari 2010 het behalen van de SEU diploma verplicht gesteld, en dat binnen een jaar. Dus vanaf 1 januari 2011 hebben alle uitzendmedewerkers in salarisklasse 5 t/m 7 hun SEU diploma op zak? Ik ben er niet zo zeker van en zonder handhaving heb je ook hier weer een ongelijk speelveld en concurrentievervalsing.
Raoul van Heese @ 15-02-2011 19:12 uur
Hallo Raoul, er is slechts een deel van het hele persbericht gepubliceerd. Op onze Schoevers-website kun je het hele persbericht lezen en kun je zien dat het SEU-examen in deze opleiding is opgenomen.
Anne van Weijden @ 16-02-2011 11:09 uur
Dank voor de toelichting Anne.
Raoul van Heese @ 16-02-2011 20:53 uur

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.