Oplossing voor vergrijzing in nieuwe NBBU-cao

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
03-okt 2011
Er is een principeakkoord bereikt voor een nieuwe NBBU-cao voor vaste medewerkers, waarin is afgesproken dat medewerkers na hun 65e een onbeperkt aantal contracten voor bepaalde tijd kunnen krijgen.
Oplossing voor vergrijzing in nieuwe NBBU-cao

Met deze afspraak wil de NBBU doorwerken na de AOW-leeftijd makkelijker maken. Met de nieuwe regeling hoopt de NBBU dat 65-plussers die langer willen werken ook daadwerkelijk langer aan de slag blijven.

Ook zijn er afspraken gemaakt om bij doelgroepen met afstand tot de arbeidsmarkt een hogere arbeidsdeelname te bevorderen. Daarnaast is afgesproken dat de NBBU het scholen van medewerkers extra zal stimuleren.

De CAO heeft een looptijd van 3 jaar vanaf 1 januari 2012 tot en met 31 december 2014. De 6.000 vaste medewerkers die bij een NBBU-onderneming werken, krijgen per 1 januari 2012 een loonsverhoging van 1,5 procent. De winstafhankelijke eindejaarsuitkering is verhoogd van 2 naar 2,5 procent. De pensioenregeling is substantieel verbeterd en kent nu een netto leeftijdsafhankelijke staffel.

Bron: NBBU

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.