SNCU zoekt samenwerking servicepunten arbeidsmigranten

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
29-sep 2010
Op 27 september 2010 heeft de Stichting Naleving CAO voor Uitzendkrachten (SNCU) besloten om meer samenwerking te zoeken met servicepunten die ondersteunende diensten verlenen aan Poolse arbeidsmigranten in Nederland.
SNCU zoekt samenwerking servicepunten arbeidsmigranten

Een groot deel van de vragen die de stichting binnenkrijgt is afkomstig van Poolse arbeidsmigranten. In de periode 1 juli 2010 tot 1 september 2010 zijn in totaal 376 vragen gesteld, waarvan 80 procent afkomstig was van Poolse arbeidsmigranten. Dit blijkt uit een resultatenverslag van de SNCU.

Door meer samen te werken met servicepunten die ondersteunende diensten verlenen aan Poolse arbeidskrachten wil de SNCU meer bekendheid geven aan haar meldpunt, waar de arbeidskrachten terecht kunnen met vragen en klachten. Daarnaast wil de stichting veel gestelde vragen en gegeven antwoorden beschikbaar te stellen.

Bron: Redactie Flexmarkt

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.