Tempo-Team sponsort Horecava 2011

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
20-dec 2010
Vorige week hebben Tempo-Team en Koninklijke Horeca Nederland het sponsorcontract voor de Horecava 2011 getekend.
Tempo-Team sponsort Horecava 2011

Tempo-Team wordt hiermee de hoofdsponsor van de vakbeurs voor horeca, catering en zorg.

Beide partijen zagen een aantal overeenkomsten in hun prioriteiten, namelijk focus op verandering, kwaliteit en toekomstgericht.

Het beleid voor de komende jaren van Koninklijke Horeca Nederland is sterk gericht op de toekomstbestendigheid van horecaondernemers als het gaat om imago, kennis en informatieoverdracht, ondernemen en samenwerken, maatschappelijk verantwoord & duurzaam ondernemen, beroepstrots & vakmanschap, opleiding & training en de inzet van nieuwe media. Onderwerpen die ook bij Tempo-Team hoog op de agenda staan.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.