Uitzendbureaus strooien met auto’s

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
17-nov 2009
Hoewel de gevolgen van de economische crisis nog goed voelbaar zijn, worden er door diverse uitzendbureaus auto’s uitgedeeld onder de medewerkers.
Uitzendbureaus strooien met auto’s

De directie van Flexspecialisten uit Oss heeft 20 nieuwe Toyota’s van het type Aygo aangeschaft, wegens uitbreiding van de activiteiten. De auto’s zijn bestemd voor de werkmaatschappij Tempsolutions, een organisatie die voornamelijk Poolse uitzendkrachten inzet in diverse productie- en logistieke omgevingen.

Ook Wiertz Personeelsdiensten uit Kerkrade heeft 16 nieuwe bedrijfswagens aangeschaft. Feloranje personenauto’s van het type MINI One, zullen voorzien worden van het Wiertz-logo. “Juist in deze tijd moeten we volop investeren,” zo laat Harm Wiertz weten.

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 

U wilt toch ook als eerste op de hoogte zijn van de ontwikkelingen in de flexbranche en op de arbeidsmarkt? Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele jurisprudentie en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

Poll

Arbeidsbemiddelaars laten kansen liggen als ze zichzelf en hun vacatures niet presenteren op Twitter.
Eens
Oneens
Flexmarkt heeft een groep op LinkedIn. Via deze groep wil de redactie lezers onder meer actief betrekken bij artikelen, onderwerpen en onderzoeken voor het vakblad en de website van Flexmarkt.
Meld u aan bij de Flexmarkt Group op LinkedIn »