Uitzendkrachten tevreden over uitzendbureaus

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
16-okt 2009
Over het algemeen zijn uitzendkrachten tevreden over de dienstverlening van het uitzendbureau.

Dit blijkt uit het Instroomonderzoek van de ABU.

Vooral over de betaling door het uitzendbureau zijn de uitzendkrachten tevreden. 27 procent van de uitzendkrachten zegt hier zeer tevreden over te zijn en nog eens 53 procent tevreden. Ook over het contact met de intercedenten zijn uitzendkrachten tevreden (28 procent zeer tevreden en 51 procent tevreden).

De informatie over juridische zaken of belastingzaken scoort het laagst. Toch zijn de uitzendkrachten ook hier wel tevreden over. Slechts 14 procent gaf aan ontevreden te zijn.

Bron: ABU Instroomonderzoek

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.