VIA start portal internationale arbeidsbemiddeling

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
26-nov 2009
De Vereniging van Internationale Arbeidsbemiddelaars (VIA) heeft haar website volledig aangepast. De komende tijd zal de site zich ontwikkelen tot een universele portal op het gebied van internationale arbeidsbemiddeling.
VIA start portal internationale arbeidsbemiddeling

Op de vernieuwde website wordt voor (potentiële) opdrachtgevers, overheden en internationale arbeidsbemiddelaars inzichtelijk wat nodig is voor een meer humane benadering van arbeidsmigranten. Voor arbeidsmigranten zal zoveel mogelijk in hun eigen taal alle informatie over werken en leven in Nederland beschikbaar zijn.

“In tegenstelling tot de arbeidsbemiddeling voor Nederlanders komen bij de werving en tewerkstelling van arbeidsmigranten grote problemen voor,” aldus Gerlof Roubos, directeur van de VIA. “Wij willen dat aanpakken, zodat we de zorgvuldige instroom van gekwalificeerde arbeidskrachten uit het buitenland kunnen garanderen.”

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 

Volg ons

       

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele jurisprudentie en de laatste vacatures in uw mailbox. 
Meld u nu aan » 

- Het schizofrene dealjaar 2011
- Olympia's nieuwe recordjaar

Nog geen abonnee?
Bestel een gratis proefnummer of neem een introductieabonnement.

Poll

Betere voorlichting over het voorkomen van discriminatie zal niet echt helpen, de klant krijgt toch wel wat hij wilt.
Eens
Oneens

Blader door Flexmarkt Magazine

Bekijk hieronder een virtueel exemplaar van Flexmarkt. Maak voordelig kennis met het blad. 3 nummers voor slechts €10. Introductieabonnement »