Vitae-professionals naar Zuidpool

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
27-jul 2011
In 2012 verdwijnt Vitae en gaat, samen met Elan en Jefferson Wells, verder onder de naam Experis.
Vitae-professionals naar Zuidpool

Om de overgang te symboliseren gaan twaalf professionals van het toekomstigen Experis op expeditie naar de Zuidpool. Het gaat hierbij om tien professionals van Vitae, één professional van Elan en één van Jefferson Wells. Samen met poolreiziger Bernice Notenboom volgt de groep de route die de bekende reiziger Sir Ernest Shackleton tussen 1914-1916 op het eiland South Georgia aflegde. Zijn leiderschapslessen vormen de basis voor deze expeditie.

De expeditie zal in december plaatsvinden en 15 dagen duren.

Het verdwijnen van Vitae is onderdeel van de nieuwe merkenstructuur die ManpowerGroup in maart van dit jaar aankondigde.
 

Bron: Vitae

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoudt mij
 



Sociale media

De LinkedIn-groep van Flexmarkt telt 5.700 leden. Kom ook in contact met branchegenoten of reageer op stellingen van de redactie.
Word lid van de Flexmarkt LinkedIn-groep »

Volg Flexmarkt op Twitter: @Flexmarktnl

Met de Flexmarkt nieuwsbrief ontvangt u iedere week het laatste nieuws, actuele arbeidsmarktcijfers en de laatste vacatures in uw mailbox. Meld u nu aan » 

- Portret van Adecco
- De Flexmarkt Omzetranglijst 2011

Nog geen abonnee?
Probeer 3 nummers voor € 9,99
.
Het abonnement stopt automatisch.